Deze website maakt gebruik van cookies om ervoor te zorgen dat je de beste ervaring krijgt. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je hiermee instemt.
Boeing zal in 2021 bemanningsleden van NASA naar het International Space Station vliegen. Een astronaut die een ruimtereis gaat maken moet enorm veel training doorstaan. Boeing gebruikt hiervoor virtual reality.
Dankzij de verbeterde resoluties van VR-headsets is het mogelijk om een cockpit te creëren die scherp genoeg is om te lezen. De VR-trainingen van Boeing behandelen alle aspecten van de missie van de astronauten, van het opstijgen en het loskoppelen tot het landen en alle stappen daar tussenin.
Het lezen van alle knoppen en schakelaars in de cockpit is van belang en dankzij de Varjo headset is dit nu mogelijk. Boeing zet de VR-trainingen in bij de astronauten en ziet in de toekomst hetzelfde soort trainingen in te zetten voor andere vliegtuigen en veiligheidssituaties.
Brand: Boeing
Tech: Virtual reality
Branche: Luchtvaart
Ben je op zoek naar inspiratie, heb je een vraag of een geweldig idee? Neem contact op met één van onze experts voor een gratis consult.
VR Owl
Demkaweg 11, 3555 HW
Utrecht, Nederland
0031 30 71 16 158
info@vrowl.nl
VR Owl B.V.
BTW NR: NL864040374B01
KVK NR: 86662694
Algemene Voorwaarden
VR Owl
Demkaweg 11, 3555 HW
Utrecht, Nederland
0031 30 71 16 158
info@vrowl.nl
COPYRIGHT © VR OWL 2022