Deze website maakt gebruik van cookies om ervoor te zorgen dat je de beste ervaring krijgt. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je hiermee instemt.
See, try and buy twee nieuwe Nike’s in een AR shopping experience gelanceerd door Champ Sports. Dit is het eerste merk dat gebruik maakt van de nieuwe Snapchat Machine Learning-functie om AR-try-ons rechtstreeks vanaf het sociale platform mogelijk te maken.
Je start de social AR ervaring door de branded te selecteren in de lens carrousel van de app of door de Snapcode van de winkel te scannen. Gebruikers kunnen vervolgens direct de nieuwe schoenen over hun voeten projecteren om een idee krijgen van hoe de sneakers passen. Via een knop ‘Shop Now’ worden gebruikers direct naar de online winkel geleid.
De ervaring heeft geleid tot een gemiddeld share percentage van 8%. De campagne is gericht op een doelgroep die de nieuwe modellen het meest waarschijnlijk zal kopen.
Merk: Nike
Technologie: Augmented reality
Samenwerking: Champs Sports
Branche: Retail
Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.
Ben je op zoek naar inspiratie, heb je een vraag of een geweldig idee? Neem contact op met één van onze experts voor een gratis consult.
VR Owl
Demkaweg 11, 3555 HW
Utrecht, Nederland
0031 30 71 16 158
info@vrowl.nl
VR Owl B.V.
BTW NR: NL864040374B01
KVK NR: 86662694
Algemene Voorwaarden
VR Owl
Demkaweg 11, 3555 HW
Utrecht, Nederland
0031 30 71 16 158
info@vrowl.nl
COPYRIGHT © VR OWL 2022